• Ubezpieczenie grupowe dla uczniów

• Szanowni Państwo,

zgodnie z rekomendacją Rady Rodziców w kwestii możliwości ubezpieczenia w szkole - ponizej zamieszczamy informacje dotyczące warunków ubezpieczenia oraz link do ubezpieczenia grupowego przygotowanego dla SP3, dedykowanego dla uczniów - WAŻNY do 31.10.2022. Wygenerowany link daje rodzicom możliwość zawarcia umowy w 6 wariantach, które podpięte są pod placówkę.

Wersja standardowa ze składką na ubezpieczenie 42 PLN.

• W razie pytań, proszę się kontaktować ze wskazanymi osobami: nr telefonu p. Katarzyna 506839891 lub p. Krzysztof 510918451 w razie pytań.
            • W razie gdyby rodzic chciał ubezpieczyć swoje drugie dziecko, ale nieuczęszczające do SP3 proszony jest o kontakt ze wskazanymi osobami.

Poniżej zmieszczono do pobrania treść ogólnych warunków ubezpieczenia:

• Ubezpieczenie Grupowe OVB

Wersja standardowa ze składką na ubezpieczenie 42 PLN. (załącznik Ubezpieczenie Grupowe OVB)

Ubezpieczenie z Pakietem Asisstance Szkolny dla wszystkich uczniów (również dla klas sportowych i uczniów uczestniczących na zajęcia z synchroniki).

• Ubezpieczenie Indywidualne OVB

Dla osób, które nie zdecydowały się na Ubezpieczenie Grupowe jest opcja Ubezpieczenia Indywidualnego. (Załącznik Ubezpieczenie Indywidualne OVB)

• Zbiórka kasztanów

• Drodzy uczniowie!

Jak co roku Szkolne Koło Wolontariatu zachęca Was do wzięcia udziału w  jesiennej zbiórce kasztanów dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Akcja trwa do 24 października. Zebrane kasztany przynosimy do sali 34 lub 41.

Opiekunowie SKW
                                                                                                                   K. Cekała i J.Kulza

• UNICEF wspiera rodziców i dzieci z Ukrainy

• Дорогі батьки!ЮНІСЕФ підтримує батьків та дітей з України!В рамках проекту
             «Відкриті житлові масиви» ми підготували для вас і ваших дітей цікаві заняття та заходи:
            навчання польської мови для дітей, підлітків та дорослих, репетиторство, а також інтеграційні
            зустрічі та прогулянки, міські ігри, група взаємодопомоги. та підлітковий клуб.Події організовуються
            по всьому Вроцлаву, у 17 різних місцях!Бажаючим взяти участь просимо заповнити
            форму:
            Можливі заявки електронною поштою: osiedlaotwartewroclaw@gmail.com

Drodzy Rodzice! UNICEF wspiera rodziców i dzieci z Ukrainy! W ramach projektu „Osiedla Otwarte” przygotowaliśmy  dla Państwa oraz Państwa dzieci ciekawe zajęcia i wydarzenia: naukę języka polskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, korepetycje, a także spotkania integracyjne i spacery, gry miejskie, grupę samopomocy oraz klub nastolatków.Działania są organizowane na terenie całego Wrocławia, w 17 różnych lokalizacjach! Osoby chętne do wzięcia udziału, prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.office.com/r/3ma36A3aH8Ewentualne zgłoszenia przez maila: osiedlaotwartewroclaw@gmail.com

• Zaproszenie na Międzykulturowy Piknik Integracyjny

• Drodzy Rodzice!
            Zapraszamy serdecznie na Piknik organizowany przez Stowarzyszenie Fauna i Flora Popowic we współpracy
            z  RO Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne - w najbsząszą sobotę, 17.09.2022 na Polanie Popowickiej
            w godzinach 11:00-16:00.

Delegacja naszej szkoły będzie obecna oferując ciekawe konkurencje sportowe, atrakcje techniczne - długopisy 3D oraz artystyczne - malowanie buziek. Będzie można także zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.

W programie mnóstwo zabaw i rozrywek, degustacja wegetariańskich przysmaków od lokalnych dostawców m.in. Kiszonki Sznajderów i pyszne sery od Serotoniny. Bogata oferta zajęć warsztatowych - robienia biżuterii, tworzenia zielnika DIY, czy tworzenia świeczek z ziołami. Ponadto wymiana książek i coś dla ciała - zajęcia aerobik dla młodszych i starszych, sportowe, spotkanie z mistrzem kulturystyki, analiza składu ciała z dietetykiem klinicznym, a dla dzieci wielkie dmuchańce. Będzie można także dowiedzieć się jak zabezpieczyć rower na zimę.Dostępne będzie także stoisko z materiałami w j.ukraińskim i j.polskim o migracji i uchodźcach, oraz informacje gdzie znaleźć pomoc, uczyć się języka i wiele innych. Mamy nadzieję na liczne przybycie Państwa z pociechami szkolnymi, a także młodszymi.