• Pasje naszych uczniów

Zakładka poświęcona jest pasjom naszych uczniów!

Każdy z naszych uczniów jest wyjątkowy, a na tej stronie chcemy podzielić się ich fascynacjami, zainteresowaniami i osiągnięciami w różnych dziedzinach.

Czy to muzyka, sport, sztuka, nauka czy inne pasje - zachęcamy do zapoznania się z inspirującymi historiami i osiągnięciami naszych utalentowanych uczniów. To miejsce, gdzie zainteresowania spotykają się z inspiracją - może dziś zainspiruje Was czyjaś pasja?

Czekają na Was fascynujące historie i osiągnięcia - zapraszamy do odkrywania pasji naszych uczniów!

Jeśli chcesz aby Twoja pasja też pojawiła się w zakładce - zapraszam do kontaktu mailem jusnie6779@edu.wroclaw.pl  lub w Librusie z psychologiem szkolnym.