• SZKOLNY DZIEŃ PIŻAMY

• Dzień piżamy w naszej szkole był wyjątkową okazją aby oderwać się od szkolnej rutyny i spędzić czas w wygodnych, kolorowych piżamach a także stworzyć przyjazną atmosferę wśród uczniów. W przerwach uczniowie mieli okazję wybrać najciekawsze przebranie dnia, wspólnie uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Nauczyciele starali się dopasować lekcję do atmosfery swobodnej zabawy. Dzień piżamy był jednym z najbardziej oczekiwanym wydarzeniem w szkole, które pozwoliło oderwać się od szkolnej rutyny, budować relacje i tworzyć wspomnienia, które pozostaną w pamięci uczniów na długie lata.

Katarzyna Cekała i Joanna Kulza

• III miejsce w Finale Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców!

• 16 lutego 2024r. w  Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu odbył się Finał Mistrzostw Wrocławia w piłce siatkowej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Bartkowiak, Franciszek Borzemski, Mikołaj Chruszcz, Konrad Grynczel, Adam Kalinowski, Szymon Kozłowski, Adam Rusek, Arkadiusz Szwec, Michał Tryk (wszyscy 7c) i Adam Zamorski (7d).

Chłopcy w grupie finałowej rozegrali dwa spotkania.

W pierwszym mierzyliśmy się z SP 91 i po bardzo wyrównanym spotkaniu niestety przegraliśmy 0:2.

Drugie spotkanie było grą o 3 miejsce z SP 97. Przed chłopcami było ciężkie wyzwanie, z którym poradzili sobie perfekcyjnie. Po pierwszym wygranym secie, drugi przegrali, jednak w tie-breaku pokazali, poza swoimi umiejętnościami waleczność i serce do gry, dzięki którym zdobyli ostatni punkt i zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Wrocławia!

Wielkie gratulacje dla zawodników!

Trener: Kornel Czekaj

• Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

• W dniu 24 lutego 2024 w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt klas 6. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z całej Polski w tym zawodniczki z Opola, Poznania, Kluczborka, Leszna Lubina oraz Trzebnicy. Uczennice klasy 6c w składzie:

- Maja Jasion

- Milena Bartosz

- Bianka Kaźmierczak

- Carolina Popovych

- Aniela Sady

zaprezentowały się ze świetnej strony zajmując ostatecznie piąte miejsce przegrywając tylko dwa mecze w turnieju z zespołem który zajął miejsce pierwsze (Opole) i z zespołem który zajął miejsce drugie (Poznań).

Podopieczne Marcina Murdzka zaprezentowały się ze świetnej strony i zdobyły ogrom cennego doświadczenia które już niebawem będą mogły wykorzystać podczas zawodów o Mistrzostwo Wrocławia szkół podstawowych w siatkarskich czwórkach.

Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została wybrana Bianka Kaźmierczak.

• Święto Zakochanych

• Dnia 14 lutego w Naszej Trójce odbyły się uroczyste obchody Walentynek, Święta zakochanych.

Cała społeczność szkolna zaangażowała się w przygotowania do tego wyjątkowego dnia, aby stworzyć atmosferę pełną szczęścia i radości. Jeszcze przed rozpoczęciem lekcji na szkolnych korytarzach  pojawiły się dekoracje w kształcie serc.

Uczniowie przyszli ubrani  w kolorach czerwieni, różu i bieli. Niektórzy  zdecydowali się na noszenie dodatków w postaci maleńkich serduszek.

Podczas przerw mieli okazję wrzucać listy w postaci wierszyków i podziękowań do skrzynki walentynkowej, zrobić sobie zdjęcie w foto budce.Tutaj nawiązywali nowe przyjaźnie i cieszyli się wspólnie spędzonym czasem.

Całe wydarzenie zakończyło się pozytywnymi wspomnieniami oraz uśmiechami na twarzach uczniów i nauczycieli. Obchody Walentynek w naszej szkole  przypomniały nam o ważności miłości i przyjaźni.

Katarzyna Cekała i Joanna Kulza

• XXII Wystawa Zwierząt

• W dniu 10 lutego z okazji Dnia Otwartego Szkoły odbyła się - XXII Wystawa Zwierząt.

Na szkolnym korytarzu zagościły: koty, ślimaki, rybki, pająki, węże, świnki morskie, chomiki i jaszczurki. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska zwierzętom, poznać ich zwyczaje, porozmawiać z ich właścicielami. Wystawa cieszyła  się bardzo dużym zainteresowaniem, wzbudziła wiele emocji wśród uczniów i rodziców.

Dziękujemy Dyrekcji i Radzie Rodziców za ufundowanie upominków i nagród  dla uczestników wystawy.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszej akcjii przygotowanie pięknych plakatów na temat swoich podopiecznych. Liczymy na Waszą obecność w kolejnych latach.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:J.Kulza i K.Cekała

• Nagrodzona Uczennica kl. III c

• Uczennica klasy 3c, Anna Gocal zdobyła I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Językowym „Język i obraz”. Rozdanie nagród nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się w
            siedzibie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu, w piątek 16.02.2024r.

Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Patrycja Niemier - wychowawczyni

• Rekrutacja

• Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi inrofrmacjami na temat rekrutacji do szkół w roku szkolnym 2024/2025.

Biuletyn informacyjny i inne informacje znajdziecie Państwo w zakładce Rekrutacja, lub bezpośrednio przechodząc w poniższy link: