Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące warunków ubezpieczenia oraz link do ubezpieczenia grupowego przygotowanego dla SP3, dedykowanego dla uczniów - WAŻNY do 31.10.2022. Wygenerowany link daje rodzicom możliwość zawarcia umowy w 6 wariantach, które podpięte są pod placówkę.

Wersja standardowa ze składką na ubezpieczenie 42 PLN.

• W razie pytań, proszę się kontaktować ze wskazanymi osobami: nr telefonu p. Katarzyna 506839891 lub p. Krzysztof 510918451 w razie pytań.
      • W razie gdyby rodzic chciał ubezpieczyć swoje drugie dziecko, ale nieuczęszczające do SP3 proszony jest o kontakt ze wskazanymi osobami.

Poniżej zmieszczono do pobrania treść ogólnych warunków ubezpieczenia:

• Ubezpieczenie Grupowe OVB

Wersja standardowa ze składką na ubezpieczenie 42 PLN. (załącznik Ubezpieczenie Grupowe OVB)

Ubezpieczenie z Pakietem Asisstance Szkolny dla wszystkich uczniów (również dla klas sportowych i uczniów uczestniczących na zajęcia z synchroniki).

• Ubezpieczenie Indywidualne OVB

Dla osób, które nie zdecydowały się na Ubezpieczenie Grupowe jest opcja Ubezpieczenia Indywidualnego. (Załącznik Ubezpieczenie Indywidualne OVB)